Sandvika vel

Tilsluttet Velforbundet

Tillitsvalgte

Velets postadresse er Sandvika vel v/Emil Tømmerdal Nordby, Sandvikavegen 50, 2312 Ottestad og epostadressen er post@sandvikavel.no.

Styre
Leder Emil Tømmerdal Nordby Sandvikavegen 50 92295535 etn@advjss.no
Nestleder Tom Olav Holtet Sandvikavegen 18 91622600 tom.olav@jotunheimen-eiendom.no
Kasserer Jette Varming Aabakken Sundvegen 1 D 94793520 jette.varming.aabakken@gmail.com
Sekretær Vidar Moen Sundvegen 9 91548004 movidar@online.no
Styremedlem Christian Hummelvoll Støkken Emil Nordbys veg 25 97517965 christianstkken@gmail.com
Varamedlem Anne Lise Haugsrud Tømtesvingen 28 41216622 anna.haug@hotmail.com
Varamedlem Erik Schriwer Nedre Tømte 34 90163470 erik.schriwer@hotmail.com
Revisorer
Revisor Sigurd Skage Kavlebruvegen 22 91340124  
Valgkomité
Medlem (ubesatt)      
Medlem (ubesatt)      
Medlem (ubesatt)      
Medlem (ubesatt)      
Arrangementskomité
Medlem Ekaterina Ankipova   47265127  
Medlem        
Medlem        
Oppsynsmenn
Emil Nordbys veg (ubesatt)      
Fotballplassen, Skolevn Bård Bjøntegaard Rundvegen 41 41537168 Bard.Bjontegaard@stangeenerginett.no
  Børe Kristian Engli Sandvikavegen 16A 97740806  
Rundvn, øvre (ubesatt)      
Fagerlivn. SV/NØ og Bertestien Bjørnar Bakken Bertestien 7 95905671 bjornar.bakken@hamar.kommune.no
  Rolf Holm Bertestien 12 62578224  
  Tore Roseth Fagerlivegen 17 93022366 tore-ros@online.no
  Trond Bakke Fagerlivegen 24 90044515  
Slettavegen Hans Olav Høiby Slettavegen 25 90202042  
Idrettsplassen Bård Bjøntegaard Rundvegen 41 41537168 Bard.Bjontegaard@stangeenerginett.no
  (ubesatt)      
Badestranda Ole Brandanger Sandvikavegen 26 97110146 oj-brand@online.no
  Svein Arild Johnsgård Sandvikavegen 20 91702550 svein.arild@johnsgard.net
  Hans-Christian Møller Skrenten 6 91682370  
  John Bryhni Sandvikavegen 12 95996957 johbry@online.no
  Lars Elton Skrenten 14B 95918088
Åsvika Vidar Moen Sundvegen 9 91548004 movidar@online.no
Gjøviken Hugo Borgnes Fjordvegen 79 95936448 hugoborgnes@hotmail.com
Fjetrehagan Stine Sandberg Kristiansen Peter Sinneruds veg 13 95807949  
  Trond Arne Williamsen Peter Sinneruds veg 13 90840919  
Tur-/trimløype Trond Emilsen Parallellvegen 25 98896860 trond.emilsen@gmail.com
  Arvid Hagen Emil Nordbys veg 36 41928401 arvhagen@gmail.com
Båthavna/
Havnestyret
Bjarne Christian Pedersen Skolevegen 49 47015534 bjarnechristianpedersen@outlook.com
Kajakkhus Øystein Sætrang Fjordvegen 14 97631372 satrang@broadpark.no
 
Rabattavtaler Emil Tømmerdal Nordby Sandvikavegen 50 92295535 etn@advjss.no
Webansvarlig Vidar Moen Sundvegen 9 91548004 movidar@online.no
gulveis_sandvika_liten (14K)